Dieta South Beach, inaczej dieta plaż południowych

została stworzona przez znanego amerykańskiego kardiologa dr Arthura Agatstona. Nie jest to dieta ani niskotłuszczowa, ani niskowęglowodanowa. Zasady diety są proste i polegają na zastąpieniu tzw. "złych węglowodanów" i "złych tłuszczów" "dobrymi węglowodanami" i "dobrymi tłuszczami". Dr Agatston twierdzi, że glówną przyczyną otyłości jest jedzenie przetworzonej żywności, zbyt kalorycznej i zbyt słodkiej. Na diecie plaż południa nigdy nie będziemy głodni! Jemy tyle, aby zaspokoić głód. Dieta South Beach pozwala na jedzenie zróżnicowanych produktów: mięs, ryb, owoców i warzyw. Dozwolone są nawet przekąski i desery! Tutaj znajdziesz przykładowe przepisy dla każdej z trzech faz.
Dieta przewiduje 3 syte i zdrowe posiłki oraz przekąski między posiłkami. Dozwolone są nawet desery!
Dieta South Beach składa się z 3 faz. Wprawdzie w pierwszej fazie eliminujemy z diety pewne produkty takie, jak pieczywo, produkty mączne, alkohol, ale powrócą one stopniowo dodawane do kolejnych faz diety.

Sprawdź, jak wygląda plan diety plaż południowych (3 fazy). Dowiedz się więcej!

Dieta South Beach nie jest dietą szybką, ale jest dietą skuteczną! W przeciwieństwie do innych szybkich diet, jest bezpieczna, zapobiega zawałom serca i poprawia wyniki badań krwi. Przeznaczona jest dla ludzi cieszących się życiem, lubiących jeść i gotować. Dieta ma zmienić nawyki żywieniowe. Jeżeli chcesz schudnąć zdrowo i skutecznie, dieta plaż południowych jest idealna dla ciebie!

Dieta plaż południa została stworzona dla ludzi, którzy kochają jeść!

Przygotowując posiłki ze zdrowych i nieprzetworzonych produktów schudniesz zdrowo, zgubisz kilogramy.

 

Zanim rozpoczniesz dietę, skonsultuj się z lekarzem lub dietetykiem!

 

Zobacz tutaj jak zamawiać na amazon.co.uk. To proste!