truskawkiPorady i zalecenia w dietach odchudzających:

  • Zanim rozpoczniesz dietę , zapoznaj się dokładnie z informacjami na jej temat. Przemyśl jej zalety i wady, i zastanów się, czy jest ona odpowiednia dla Ciebie.
  • Zanim rozpoczniesz dietę, skonsultuj się z lekarzem lub dietetykiem. Zrezygnuj z zaproponowanych diet, jeżeli masz problemy zdrowotne.
  • Poinformuj domowinków o swoich planach. Wsparcie bliskich jest bardzo ważne i dopingujące.
  • Pij duże ilości wody. Woda usuwa toksyny z organizmu, poprawia trawienie i zwiększa uczucie sytości.
  • Nie jedz przed snem.
  • Zrób sobie zdjęcie "przed" i "po" kuracji odchudzającej. Będzie to naoczny dowód twojego sukcesu.

Sprawdź szczegółowe wskazówki i rady dotyczące
diety Dukana
diety kopenhaskiej
diety South Beach

tabletka na odchudzanie Suplementy diety.

Suplement diety to środek spożywczy, którego celem jest uzupełnienie składników dostarczanych organizmowi w pożywieniu. Dieta często wywołuje niedobory witamin i mikroelementów w organizmie, dlatego zaleca się się przyjmowanie suplementu diety w postaci tabletek, kapsułek czy płynu, który uzupełni te niedobory. Najlepiej jeżeli jest to zestaw witamin skumulowany w jednej pigułce. Nie chcemy bowiem nadwyrężać naszego żołądka i wątroby.

Skuteczne tabletki na odchudzanie?

Suplement diety kojarzy się głównie z zestawem witamin i minerałów, jednak definicja suplementów diety jest nieco bardziej rozszerzona. Obecnie producenci tych środków maja dużą dowolność i tworzą przeróżne specyfiki (na poprawę stanu cery i włosów, na lepszą pracę mózgu, na wspomaganie odchudzania, itp.). Mieszają i łączą naturalne i syntetyczne składniki, które mają wpłynąć w określony sposób na organizm. Pamiętajmy , że suplementy diety to nie leki!

Preparaty na odchudzanie to jedne z najczęśćiej kupowanych suplementów diety. Należą do nich przede wszystkim tak zwane spalacze tłuszczu (fat-burner) oraz środki hamujące apetyt. Z założenia powinny być one bezpieczne dla zdrowia, neleży być jednak wyjątkowo ostrożnym. Tabletki na odchudzanie tak naprawdę nie odchudzają same z siebie, one tylko wspomagają odchudzanie. Objadając się czekoladą czy chipsami i jednocześnie przyjmując środki na odchudzanie, na pewno nie pozbędziemy się zbędnych kilogramów. Preparaty na odchudzanie są skuteczne pod warunkiem, że zostaną właściwie, indywidualnie dobrane oraz są elementem wspomagającym dietę i aktywność fizyczną. 

Zanim rozpoczniesz dietę, skonsultuj się z lekarzem lub dietetykiem!

 

Bestseller! Opaska na rękę, która mierzy aktywność, kroki, przebyty dystans, ilość spalonych kalori a także długość snu. Bezprzewodowo zsynchronizowana z aplikacją w telefonie lub online w komputerze. Ok. 395zł. darmowa przesyłka do Polski.

Zobacz tutaj jak zamawiać na amazon.co.uk. To proste!